Лікар-інфекціоніст розповіла, чому деякі лікарі відмовлялися лікувати хворих коронавірусом

Источник: kievpost.com.ua
Covid-2019
Лікар-інфекціоніст розповіла, чому деякі лікарі відмовлялися лікувати хворих коронавірусом

Деякі лікарі в регіонах відмовлялися приймати на лікування інфікованих новим коронавірусом COVID-19, тому що чекали на протоколи від Міністерства охорони здоров'я.

Про це сказала лікарка-інфекціоністка, заслужена лікарка України Ольга Голубовська.

"Наразі є багато завдань, які треба терміново вже вирішувати. Я вдячна новому міністру, що він за два дні дав лікарям, щоб вони могли лікувати. Щоб ви розуміли, що відбувалось до цього. Два місяці ми порушуємо питання, що у нас немає протоколів лікування, тому що свого часу "великі реформатори" відмовилися від стандартизації медичної допомоги і розповіли всім про доказову медицину, яка, звичайно, була у нас в країні. Ми робили багато документів під цю доказову медицину. Вони, напевно, про це зовсім не знали", - сказала Голубовська.

Вона наголосила, що "які можуть бути докази міністру, коли вірус виявили кілька місяців тому. Тільки збуджувача виявили. Які там докази? Коли почався цей "ідеальний шторм", коли у нас були реально масова госпіталізація людей і потоки людей йшли тестуватися в інфекційний стаціонар. І в цих умовах в лікарів не було протоколів лікування. І в деяких регіонах лікарі відмовлялись приймати на лікування, тому що чекали на протоколи від МОЗу. Лікарі брали на себе відповідальність".

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть