В Індії фермери продовжують протестувати

Источник: kievpost.com.ua
Фермери Індія
В Індії фермери продовжують протестувати

У столиці Індії – Делі проходять масові протести фермерів на тракторах. У результаті протестів, що переросли у заворушення, постраждало щонайменше 300 поліцейських. 

«Індійські фермери вже два місяці мітингують проти нових законів про вільний ринок торгівлі, називаючи їх «чорними» та «смертним вироком», — йдеться у повідомленні.

За словами журналістів, ця акція — наймасштабніша з усіх, що відбувалися в Індії. Сьогодні, у День республіки, протести не лише не вщухли, але й посилилися ще більше.

«Закони, проти яких мітингують фермери, спрощують правила продажу, ціноутворення й зберігання сільськогосподарської продукції, а також вводять поняття вільного ринку, що згодом може призвести до зникнення гуртових стихійних ринків та появи конкурентів у вигляді великих компаній», — зазначається у повідомленні.

Після початку протестів в уряді запропонували тимчасово зупинити дію законів, але фермери наполягають на їх повному скасуванні. Цього разу демонстранти на тракторах прорвали барикади, відхилившись від маршруту, який був раніше узгоджений із владою для проведення мітингу.

Фермери відзначають, що якщо зараз вони можуть вільно продавати вирощену продукцію за гарантованими цінами, то з приходом на ринок сільськогосподарських корпорацій продавати фермерську продукцію стане невигідно та навіть збитково.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть