"День незвичних речей і сорому": Аваков прокоментував події у Нових Санжарах (відео)

Источник: kievpost.com.ua
"День незвичних речей і сорому": Аваков прокоментував події у Нових Санжарах (відео)

Ситуація у Нових Санжарах у міністра внутрішніх справ Арсена Авакова викликала приголомшення.

Він здивований поведінкою людей і не розуміє, що породило таку жорстокість і аморальність. Також упродовж дня, який він провів у Полтавській області, помітив деякі "вуха бізнесового і політичного характеру".

"Завжди має бути те, що немає нас покидати - совість і людяність. І те, що я побачив, мене просто ошелешило. Останній раз я таке бачив у Слов'янську на наступний день після його звільнення, коли теж говорив із людьми. Я не знаю, що породило у людях таку невиправдану оскаженілість", - сказав Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що про вчорашні події слід думати усім українцям, а не лише владі. Крім того, із цих подій суспільство зобов'язане винести уроки.

"Це питання так просто залишати не можна, тому що у нас щось не так із усвідомленням того, що відбувається", - прокоментував Аваков.

За його словами, щодо людей, яких вчора затримали за те, що вони кидали каміння, серйозно травмували ним поліцейського й розбили автобус, наразі вирішується питання про міру запобіжного заходу.

Аваков також подякував рятувальникам, правоохоронцям, владі за роботу і наголосив, що вчора був "день незвичних речей і сорому".

Крім того, ведуча Наталія Мосейчук запитала у міністра, чи не побачив він у Нових Санжарах "якихось політичних вух". І Аваков відповів, що він дійсно помітив їх.

"Ви знаєте, тут поруч голова адміністрації, і ми тут годинами проговорили з людьми, а увечері приїхали прем'єр із міністром здоров'я і теж спілкувалися. І, ви знаєте, тут дивовижне поєднання інтересів. І ще скажу дуже відверто, я думаю, вранці чимало із людей подивляться на факти з іншого боку, оцінять ту інформацію, яку ми дали, а деякі, вибачте за грубість, "проспляться". Деякі вуха, на які ви делікатно натякнули, ми теж тут помітили. Ми не залишимо, я думаю, це без уваги", - висловився Аваков.

Міністр МВС додав також, "ці вуха і бізнесового, і політичного характеру".

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть