Два нардепи заблокували підписання Зеленським законопроекту про банки

Источник: kievpost.com.ua
Два нардепи заблокували підписання Зеленським законопроекту про банки

Позафракційний (був виключений з фракції "Слуга народу") народний депутат Антон Поляков зареєстрував у парламенті в середу, 13 травня, постанову про скасування результатів голосування за закон №2571-д - законопроекту про банки, - який Верховна Рада цього ж дня підтримала у другому читанні та в цілому. Про це повідомляє сайт українського парламента.

Так, на сайті Верховної Ради України, відповідний проект постанови про скасування результатів голосування щодо прийняття в другому читанні та в цілому проекту закону про банки, що отримав номер № 2571-д-П, було отримано й передано на розгляд керівництву парламенту. Тексту проекту постанови на сайті Верховної Ради станом на ніч з 13 на 14 травня немає.

Окрім того, проєкт постанови про скасування результатів голосування за цей закон (2571-д-П1) зареєстрував і депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський. Текст його постанови на сайті парламенту також відсутній.

Згідно з регламентом Верховної Ради, поки парламентарі не розглянуть ці постанови, закон не може бути підписаний головою Верховної Ради й переданий на підпис президенту.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть