Профільний комітет ВРУ підтримує легалізацію медичного канабісу

Источник: kievpost.com.ua
ВРУ легалізація
Профільний комітет ВРУ підтримує легалізацію медичного канабісу

Комітет Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування виступили за легалізацію канабісу у медичних цілях. Про це повідомив голова комітету, депутат парламенту від фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький.

За словами Радуцького, вони планують розглянути відповідні законопроєкти (№ 4553, 4553-1, 4553-2, 4553-3) на найближчому своєму засіданні.

«У цілому Комітет із питань здоров’я нації підтримує ідею легалізації канабісу у медичних цілях за умови жорсткого контролю за його використанням… Зараз є низка законодавчих ініціатив щодо легалізації медичного канабісу. На одному з найближчих засідань комітету з питань здоров’я нації ми разом з експертами їх розглянемо», – сказав він.

Зі слів Радуцького, комітет разом з експертами вийде на один варіант законопроєкту, який врахує всі аспекти цього питання та ініціатив парламентарів, і напрацьований законопроєкт буде винесено на голосування Ради.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть