Єрмак – послам G7: робимо все необхідне для припинення війни, працюємо 24/7

Источник: kievpost.com.ua
Єрмак – послам G7: робимо все необхідне для припинення війни, працюємо 24/7

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак зустрівся з послами G7 та подякував дипломатам та їхнім країнам за підтримку України й висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента України, Єрмак проінформував про ситуацію на Донбасі та майбутні кроки в рамках Мінського процесу.

«Позиція президента є незмінною: ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну та провести місцеві вибори по всій території України наприкінці жовтня. Ми працюємо 24/7, бо це стосується життя наших громадян», - зазначив він.

Керівник Офісу президента нагадав, що саміт у «нормандському форматі» у Парижі був доволі успішним. «Його результатом стало взаємне повернення утримуваних осіб наприкінці грудня, і нові списки вже передані в Мінську. Однак важливо виконати всі домовленості, щоб рухатися далі на шляху до досягнення миру», - йдеться у повідомленні.

«Темп щодо роботи над списками та поверненням наших людей не буде зменшено», - наголосив Єрмак.

Керівник Офісу президента також повідомив, що за результатами вчорашньої зустрічі в Мінську практично узгоджена одна з трьох точок для нового розведення. Водночас, за його словами, українська сторона прагне максимально пришвидшити цей процес.

Єрмак також запевнив, що основною метою його діяльності як керівника Офісу президента буде забезпечення ефективної роботи глави держави задля успіху України.

«Хочемо бути зразком відкритості та демократичності. Це повинен бути офіс дуже ефективних людей, основна мета яких - успіх президента й України. Тому зроблю все, щоб обмін думками та інформацією був ще більш плідним», - сказав керівник Офісу президента.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть