“Маріуполь” врятувався від шостої поспіль поразки в УПЛ

Источник: kievpost.com.ua

У черговому поєдинку чемпіонату України з футболу “Маріуполь” змагався із сусідом по турнірній таблиці — “Дніпром-1”.

Очеретко не реалізував шикарну нагоду на 11 хвилині зустрічі, коли із вигідної позиції поцілив лише у поперечину воріт. Через кілька хвилин номінальні гості відзначилися голом — захисник Дуглас ударом головою відкрив рахунок у грі. До перерви приазовці вирівняли становище на табло. Удар футболіста “Маріуполя” головою прийняла на себе стійка, а на добиванні спрацював Меліченко — 1:1.

На 61 хвилині Довбик заробив на собі фол у чужій карній зоні і ударом з пенальті вивів “Дніпро-1” вперед. Формальні господарі поля спромоглися на фінальний штурм на 87 хвилині, який дав їм змогу вирвати нічию — 2:2. Автором результативного удару став 21-річний нападник Андрій Кулаков.

Дніпряни здорово стартували у другому колі, здобувши дві перемоги із загальним рахунком — 4:0. Після цієї нічиї команда Йовічевіча обіймає 10-й рядок з 15 балами. “Маріуполь” набрав 17 пункт та перервав серію із 5-ти поспіль програшів.