Знищено пів сотні російських військових: окупанти зазнають суттєвих втрат на Запоріжжі
Десять загарбників потрапили до полону.
Захисники Запорізької області протягом минулої доби, а також ночі проти 23 березня завдали суттєвих втрат російським окупантам.
Про це повідомив речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.
За його словами, знищено 50 військовослужбовців Російської Федерації, а десять окупантів взяли у полон. Крім того, знищено одну бойову машину піхоти та п'ять бронетранспортерів. Крім того, один бронетранспортер захопили.
"Сили оборони Запорізького краю героїчно протистоять ворогу вже 28 днів поспіль", - наголосив Арєф’єв.
Як повідомлялося, російські окупанти зазнають втрат на Запоріжжі: знищено командно-спостережний пункт ворога. У вівторок, 22 березня, воїни-зенітники однієї з бригад Збройних сил України завдали пошкодженя черговому ворожому бойовому гелікоптеру К-52 та нанесли прицільні удари по колонах автомобільної техніки з особовим складом російських окупаційних військ.
-
Генштаб: по состоянию на 27 июня общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 399 720 солдат
-
Генштаб: по состоянию на 26 июня общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 398 370 солдат
-
Генштаб: по состоянию на 25 июня общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 397 060 солдат
-
Генштаб: по состоянию на 24 июня общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 395 790 солдат
