У ВООЗ розказали, коли з’являться ліки від коронавірусу COVID-19

Источник: kievpost.com.ua
ВОЗ Covid-2019
У ВООЗ розказали, коли з’являться ліки від коронавірусу COVID-19

Перша вакцина, здатна боротися проти смертельного коронавірусу з Китаю, з’явиться у світі приблизно через 18 місяців. Такий прогноз дали у Всесвітній організації охорони здоров’я.

«Тому нам потрібно сьогодні робити все можливе, використовуючи доступну зброю»», - цитує Reuters слова голови ВООЗ Тедроса Адханома Гебрейєса. Свою заяву він зробив сьогодні в Женеві.

Він наголосив, що вірус від сьогодні отримав назву COVID-19, щоб уникнути неправильного «таврування» інших збудників. За словами голови ВООЗ, будь-які інші назви вірусу будуть неточними.

Напомним, про спалах пневмонії невстановленого походження у місті Ухань влада Китаю заявила наприкінці грудня 2019 року. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу - 2019-nCoV. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб.

Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення у зв'язку з поширенням коронавірусу з Китаю. Станом на сьогоднішній ранок, за даними китайської влади, в КНР кількість жертв пневмонії, викликаної новим коронавірусом, склала 1017 осіб. Підтверджено 42 тис. 708 випадків захворювань, 3 тис. 998 осіб одужали. Також сьогодні, 11 лютого, міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька заявила, що в Україні п'ять осіб перевіряють на інфікування коронавірусом, в основному це особи, які приїхали з Китаю.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть