Собаку - можна, дитину - ні: Комаровський розкритикував уряд через карантин

Источник: kievpost.com.ua

Карантин в Україні через коронавірус посилили 1 квітня рішенням Кабінету міністрів. Так, уряд заборонив виходити на вулицю більш як двоє осіб, також не можна ходити в парк, з'являтися на вулиці без маски.

Доктор Комаровський жорстко відреагував на рішення уряду посилити карантин і написав свою думку у своєму офіційному Telegram-каналі.

Відомий український педіатр обурився тим, що собаку в парку можна вигулювати, а дитину тепер не можна.

"Наш чудовий і дбайливий уряд вирішив, що "забороняється відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності". Це дуже круто, що вигулювати собаку можна, а дитину ні", - написав Комаровський.

Як відомо, Комаровський неодноразово відзначав, наскільки згубне для імунної системи людини знаходження без свіжого повітря. Заборона прогулянок може дуже серйозно позначитися на імунітеті, який, природно, знизиться.

У новий список заборон від Кабміну увійшли такі дії:

  • Заборонено в громадських місцях перебувати без маски або респіратора;
  • Не можна ходити по вулиці компаніями більше двох осіб (крім випадків службової необхідності і супроводу дітей);
  • Заборонено бути у громадських місцях дітей віком до 16 років без супроводу повнолітніх;
  • Забороняється відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони (можна тільки для вигулювання домашніх тварин або по службовій необхідності);
  • Не можна відвідувати спортивні та дитячі майданчики;
  • Заборонено проводити масові заходи для більше 10-ти осіб.
Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть