Revolut стає доступним для українців в ЄС

Источник: kievpost.com.ua
Revolut
Revolut стає доступним для українців в ЄС

Міжнародний фінтех Revolut відкрив доступ до своїх платіжних сервісів для українців, які були вимушені виїхати в країни ЄС через війну. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

  • Паралельно компанія спростила деякі вимоги, необхідні для створення облікового запису. Зокрема, для відкриття рахунку електронних грошей в ЄС зазвичай потрібне підтвердження права на проживання у Європі. Українцям, які вимушено емігрували, жодного підтвердження надавати не потрібно.
  • Після створення облікового запису, користувачі також матимуть можливість отримати доступ до власних коштів, прив’язавши акаунт Revolut до свого українського банківського рахунку. Крім цього, компанія скасувала комісії за обмін валюти та поповнення рахунку.
  • Друзі та родичі, які вже перебувають у Європі, також зможуть швидко та безпечно переказувати гроші на рахунок Revolut.

Це дуже важливо для громадян, які вимушено виїхали закордон. У мобільному застосунку Revolut ви отримуєте віртуальну банківську картку, якою зручно користуватися будь-де у світі. Можна платити з картки в локальній валюті країни, де ви перебуваєте, або знімати необхідну готівку. Це дуже зручно через низькі відсотки на конвертацію валюти, — підкреслив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Щоб створити обліковий запис Revolut та відкрити рахунок, необхідно:

  1. Завантажити додаток Revolut в App Store або Google Play.
  2. Натиснути Sign up та ввести номер телефону — це може бути номер будь-якої країни, головне щоб ви могли отримати SMS повідомлення на цей номер.
  3. Виберіть країну в якій ви знаходитесь, в секції Country of residence.
  4. Вказати вашу актуальну адресу за межами України — це може бути адреса тимчасового житла чи прихистку, а також заповнити персональні дані.
  5. Верифікувати особу, завантаживши свій український паспорт або ID-картку. Громадянам інших країн, які прибули з України, необхідно завантажити паспорт та українську візу/посвідку на постійне проживання.

Важливо зауважити, що в Україні сервіс все ще не працює.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть